Anneler ve Çocuklarını Anlatan Etkileyici Filmler

Anneler ve çocuklarına dair birçok kitap yazıldı ve birçok film çekildi. Bu içeriğimizde sizler için anneler ve çocuklarını anlatan etkileyici yapımları anlattık !

Anneler ve Çocuklarını ANlatan ETkileyici Filmler Adlı İçeriğimiz İçin Küçük Bir Uyarımız Var !

(Bu içerikteki filmler anne ve çocuk temalı filmlerdir ancak çocuk filmleri değildir. Yaş sınırlamları olan filmleri uygun yaştaki seyircilerle izleyiniz.)

1. Uçurtmayı Vurmasınlar

Barış, henüz algılayamadığı bir garip dünyanın içinde, bir hapishane avlusunda, gökyüzünü ve özgürlük uçurtmalarını gözler. İnci Abla’sı özgürlüğüne kavuştuktan sonra bir gün uçurtma olup geri döneceğine söz vermemiş midir?

Bu filmi izlerken gözyaşlarınızı tutamayabilirsiniz.

2. Kızım Olmadan Asla

Amerikalı bir kadının, İran’daki baskıcı rejimin içerisinde tutsak kalmasına değinen bu yapımda, kaçmayı çok istemesine rağmen kızı olmadan pes etmeyen bir anneyi seyredeceksiniz. Bu yapım sizi oldukça etkileyecek !

3. SherryBaby

Sherry adındaki anne üç yıllık bir hapis cezası almıştır. Cezasını çektikten sonra New Jersey’de bulunan eski evine kızı ile birlikte döner ve hayata tutunmaya çalışır. Ancak evdeki hesabı çarşıya uymaz ve geçmişte yaşadığı şeyler yüzünden toparlanamaz. Bu duygusal yapıma bayılacaksınız ! Anne ve çocuk temalı filmler arasında en iyilerden biri olduğuna emin olabilirsiniz.

4.Anneler ve Çocuklarını Anlatan Diğer Etkileyici Filmler

  • Changeling (Sahtekar)
  • Okyanus Kadar Derin
  • Kızkardeşimin Hikâyesi
Anneler ve çocuklarla ilgili diğer içeriklerimize Anne & Çocuk Kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz !

Anne ve Çocuk, Yaşam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir