Evde Spor Yapabileceğiniz Efsane Uygulamalar

Spor, insan sağlığı için her dönem hayatımızda olması gereken aktivitelerden gelir. Özellikle evlerimize internetin de dahil olmasıyla beraber ev ortamını mini bir spor salonuna da dönüştürülebilir. İlla spor aletlerine gerek olmadan videolar aracılığıyla, bedeninde ihtiyacı olan belli evde uygulanan spor uygulamalarını yapabilirsiniz. Özellikle sosyal medyanın ve her sporcunun kendi kanalını kurduğu bir düzen de evde spor yapmak daha mantıklı geliyor. Araştırmalara göre belirli bir düzen ile ve yediklerinize ve içtiklerinize dikkat ettiğinizde ev ortamında sporla çok fit bir görünüme kavuşabiliyorsunuz. Kendi vücudunuzu tanıyarak, en fazla yağın olduğu bölge odaklı sağlıklı bir spor programı düzenlenebilir. Evde de spor yaparken dikkat edilmesi gerekilen birçok husus da vardır. Sizler için evde yapabileceğiniz spor uygulamalarını araştırdık ve belirledik.

1- Evde Spor İçin Basit Uyulama Aaptiv

Son zamanlarda tercih edilen spor uygulamalarından bir tanesi olmaktadır. Belirli standartlara göre kendi günlük spor programınızı yapabiliyorsunuz. Üstelik gün geçtikçe vücut ve kilonuzun düşmesiyle daha sağlıklı bir spor alanı da yaratıyorsunuz. Kilo ve spor hareketlerinin son derece hassas şekilde tasarlanarak ayarlanmış ve genel bir kitleye seslenecek nitelikteki uygulamalardan biridir.

2- Evde Spor için Hazırlanmış Uygulama Body Boss

Bu program hem egzersiz hareketlerini hem de beslenme ile 12 hafta da tam anlamıyla forma sokulabilecek cinsten diyebiliriz. Sağlıklı yiyecekler ile sizlerin daha farklı bir şekilde ve rahat bir şekilde kilo vermenizi ve formda kalmanızı sağlar.

3- Gymohalic

Diğer bir uygulama ise, Gymohalic olmaktadır. Vücudunuzda hangi bölgeye ağırlık vermeniz gerektiğini ve ona göre bir spor uygulaması verir. İlk hafta ücretsiz bir şekilde verilerek, diğer zaman dilimlerinde bütçeye göre bir ücretlendirme tarifesi vardır. Her anlamda sizlerin daha sağlıklı şekilde ve bölgesel olarak kolay yoldan kilo vermeniz planlanır.

4- FitnesBuilder

Bu uygulama biraz daha profesyonel anlamda spor yapan insanların ve sporculara ait bir uygulama olmaktadır. Çünkü hareketler evde uygulanıp ağırlıkla çalışılarak yapılmaktadır. Vücut geliştirmek isteyenler için çok sağlam şekilde vücutlarının kontrollü şekilde fit forma kavuşturmalarına yardımcı olur. Seviyeli şekilde ve artan ağır spor uygulamaları mevcut olmaktadır.

Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir