French Oje Nasıl Yapılır ?

French oje diğer bir adıyla da Fransız manikürü temiz ve mükemmel bir tırnak görüntüsü ortaya çıkarır. Ancak Fransız manikürünü doğru şekilde yapmak gerekir. Peki doğru şekilde Fransız manikürü nasıl yapılır ? İşte sizin için hazırladığımız Fransız manikürü içeriğimiz!

1. Tırnaklarınızı Şekillendirmekle İşe Başlayın

Tırnaklarınızı uygun uzunlukta kesin ve törpüyle şekillendirin. Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır İçeriğimizi okuyarak bu adımı en doğru şekilde yapabilirsiniz !

2. French Oje İçin En Önemli İşlem Cilalama !

Tırnağınıza pembe ve açık tonlu bir ojeyle veya direk tırnak cilasıyla cilalama yapabilirsiniz. Ancak açık tonlu pembe bir cila uygulamasının daha canlı ve daha sağlıklı bir tırnak görüntüsü sağlayacağını belirtmeden geçmeyelim !

3. Bantlarla Daha Düzgün Şekilde Oje Uygualayabilirsiniz !

İster kendi kestiğiniz bantlarla isterseniz de hazır French bantlarıyla French manikürü daha düzgün şekilde yapabilirsiniz ! Bantları görseldeki şekilde yerleştirin ve ebyaz ojenizi sürün . Böylece kusursuz şekilde manikürünüzü yapmış olacaksınız.

4. Renkli Ojelerle French Oje Yapmayı Hiç Duymadıysanız Sizin İçin İlginç Bir Önerimiz Var !

Klasik French manikürü yerine renkli ojelerle tırnaklarınıza renk katmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise renkli ojelerle French manikürüne başlayabilirsiniz ! Tırnağınızdaki cilalama adımında da koyu renkleri tercih edebilirsiniz.

5. El ve Tırnaklarınızı Nemlendirmeden Manikürüzü Asla Bitirmeyin ?

Ojeleriniz kuruduktan sonra mutlaka el ve tırnaklarınızı nemlendirin. Bu sayede daha sağlıklı ve canlı tırnaklara sahip olacaksınız.

Kozmetik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir