Genç Odası Dekorasyonu İçin Farklı Fikirler

1. Dekoratif Salıncakları Tercih Edin

Dekoratif salıncaklar kadar eğlenceli ve şık daha başka ne olabilir? Siz de genç odalarını dekore ederken dekoratif salıncakalrı tercih edebilirsiniz.

2. Klasik Detaylı Çalışma Masalarını Tercih Edin

Çalışma masanızı klasik detaylı modeller arasından seçebilirsiniz. Bu modeller hem şık hem de kullanışlıdır. Böylece çalışma masası dekorasyonunuzun modası da asla geçmeyecektir.

BONUS : Çalışma masaları hem konforlu hem de kullanışlı olmalıdır. Yeterli depolama alanına sahip olan bir çalışma masası tercih edilmesi de düzen açısından önemlidir.

3. İki Kişilik Genç Odası İçin Farklı Modellere Başvurun

Eğer çift yataklı bir oda dekorasyonu yapmak istiyorsanız görseldeki gibi farklı modeller tercih edebilirsiniz. Böyle tasarımlar direk satın alındığında maliyetli olabilir ancak kendiniz de marangozlara başvurarak yaptırabilirsiniz.

4. Hepsi Bir Arada Genç Odası Tasarımlarını Kullanın

Küçük odalara dahi uyumlu olabilen hepsi bir arasa genç odalarına bakabilirsiniz. Aynı zamanda depolama açısından da kolaylık sağlayan bu modellere bayılacaksınız !

5. Duvar Kağıtlarını Tercih Edin

Görseldeki gibi mermer bir duvar kağıdıyla daha ferah bir ortam yaratmaya ne dersiniz ? Bu duvar kağıdı ve bu duvar kağıdına benzer birçok duvar kağıdını kullanarak genç odalarında bambaşka bir hava yaratabilirsiniz.

Dekorasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir