Oje Modelleri ile Renkli Tırnaklar
oje modelleri en güzel

Yaz denilince akla ilk gelenlerden birisi de renkli tırnaklar olur. Tırnaklarınıza oje modelleri ve renkleri estetik bir görüntü kazandırabilirsiniz. Tırnaklarınızla ilgi çekmek şimdi sizin elinizde.

Pembe Oje  ile Ombreli Tırnaklar

Pembe ve tonları bu yaza özel canlı renkleri ile keşfedilmeyi bekliyor. Her yaz olduğu gibi bu yaz da popüler olan pembe renkler özellikle simli yapısı ile öne çıkar. İlgi çekici bir bu renk hem küçüklere hem de büyüklere hitap etmekte. Pembe rengi ve tonları ile ombreli tırnaklar bu senenin favori renkleri arasında.

Enine Çizgili Oje Modelleri

Yaz mevsimi denilince olmazsa olmaz bir renk olan mavidir. Açık ya da koyu olarak iki şekilde kullanılan bu renk modeli ile tırnaklarınız şık bir görünme kavuşabilirsiniz. Özellikle uzun tırnaklı olanlar için bu renk kullanılması uygun bir yapıya sahiptir.  Mavi rengini kullanabileceğiniz enine çizgili ve nazar boncuklu modellerdir.

Gökkuşağı’nın 7 Rengini Gökkuşağı Ojesi ile Tırnağınıza Taşıyın

Sadece tek bir ojede 7 rengin karışımını bulabilirsiniz. 90’lı yıllarda popüler olan bu oje günümüzde de oldukça popüler ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Her tırnağınıza gök kuşağının farklı bir rengini sürerek geçmişe yolculuk yapmaya başlayabilirsin.  Oje modellerinin en pratik ve renkli hali diyebilirsiniz.

Çiçek desenleri ve oje modelleri.

Çiçekli Oje Modelleri ile Tırnağınıza Yaz Gelsin

Tırnaklarda oldukça sevimli duran bu oje modeli ile her bir tırnağınıza çiçek deseni çizerek şahane bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle papatya desenli olan bu oje modeli ile bir sanatı tırnağınızda gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Nail art sanatı ve oje modellerinin uygulanması.

Nail Art ile Sanat Eseri

Nail art sanatı ile asimetrik çizgileri denemeye başlayabilirsiniz. Yeşil, pembe veya beyaz renkleri ile tırnaklarınızı renklendirebilirsiniz. Günümüzde oldukça popüler olan nail art sanatı uzun süre kullanımı ile diğer oje modellerini geride bıraktı.

2 renkli oje modelleri

2 Renkli Oje Modelleri

Kışın kullanılmaya başlanan ve hala popülerliğini sürdüren 2 farklı renkli tırnaklar bu yazda moda.  Bu tırnakların yapımı ise çok kolay toplamda 8 tırnağınıza düz renk sürmelisiniz. 2 tırnağınız simli oje sürdüğünüz zaman yazın trendini yakalamış olacaksınız. Pratik ve şık oje modelleri arasında yer alan 2 renk oje sürümü oldukça kolay.

Aynalı Oje Modelleri

Aynalı oje rüzgarı bir başladı ki sormayın. Aynalı oje kullanımı nail art yaptırmak ile aynı derece önemli. Oje modelleri arasında yerini alan aynalı ojeler hem şık hem de gösterişli yapısı ile yazında kullanılmaya devam edecek.

Kozmetik

2 thoughts on “Oje Modelleri ile Renkli Tırnaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir